بازاریابی محیطی و تحقیقات بازار

 

بازاریابی خلاقانه و هوشمندانه جهت تبلیغات موثر در فروش و سود آوری بالا

بازاریابی یکی از واحدها یا بخش های مهم و کلیدی هر سازمان، شرکت یا مجموعه می باشد که می تواند به طرز چشم گیری باعث افزایش فروش و سودآوری آن شود و از این رو ما بر این شدیم تا خدمات زیر را جهت ارتقاء واحد بازاریابی مشاغل راه اندازی کنیم.

 

تحقیقات و آنالیز بازار
پیش بینی و آنالیز تغییرات بازار هدف، برخورد هوشمندانه با آن و بهره برداری از فرصت های ناب موجود، تنها راه تبدیل محصولات و خدمات هر سازمان به برندی خاص و قدرتمند در بازار و دستیابی به رهبری و کنترل بازار است. گروه آلفا با تطابق و همسو کردن تحلیل های حاصل از بررسی مشتریان، بررسی رقبا و شرکت، فرصت های کشف نشده در بازار را شناسایی کرده و با معرفی این فرصت ها مسیر موفقیت، فروش بالا و سود آوری در بازار را آشکار می سازد.


بخش بندی بازار هدف
تفکیک و بخش بندی بازار به زیر بخش های مجزا، که هر بخش از آن دارای مشتریان با نیازها و ویژگی های یکسان می باشد، منجر به شکل گیری استراتژی های بازاریابی و تبلیغات موثر و متناسب با هر بخش می گردد، تا بتوان برای هر بخش از بازار کانال ارتباطی مناسب آن را تعیین کرد تا بهترین نتایج را از بازاریابی گرفت.


تدوین استراتژی بازاریابی هدفمند
افزایش فروش و سودآوری، افزایش سهم بازار، گسترش بازار، جذب و دستیابی به مشتریان وفادار و سودآور محقق نخواهد شد جز با اجرای استراتژی بازاریابی هدفمند و بلند مدت که توانایی تطابق با تغییرات پویای محیطی را دارا باشد. تیم گروه آلفا با بهره گیری از دانش خود، موفق به تدوین استراتژی های بازاریابی خلاقانه و هوشمندانه جهت رسیدن سازمان ها، شرکتها، مجموعه ها و افراد به اهداف بلند مدتشان با فروش و سودآوری بالا می باشد.


طرح کمپین بازاریابی هدفمند
لازمه ترغیب نمودن و وفادارسازی مشتریان بالفعل یا مشتریانی که پتانسیل خرید را دارند و جذب بیشتر مشتریان بالقوه یا مشتریانی که آماده خرید هستند، برقراری ارتباط مناسب و اثر بخش با آنان در زمان و مکان با بودجه مناسب می باشد. طراحی کمپین بازاریابی خلاقانه و متناسب با توانمندی های هر سازمان یا شرکت و نیاز، علائق و خواسته های مشتریانش گامی ارزشمند در افزایش فروش و درآمد، کاهش هزینه های بی هدف بازاریابی و تبلیغات و افزایش سودآوری آن سازمان یا شرکت می باشد.

 

امید است گروه آلفا بتواند جوابگوی اهداف بازاریابی سازمان یا شرکت شما به بهترین نحو ممکن باشد و تاثیر بسزایی در افزایش فروش و سودآوری شما داشته باشد.
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Design by AlphaGroup