وقتی دیده نمی ‏شوید و برنامه ای برای دیده شدن ندارید، انتظار فروش و کسب درآمد بالا را نداشته باشید!؟

راهکارهایی برای فروش بیشتر

وقتی دیده نمی ‏شوید و برنامه ای برای دیده شدن ندارید، انتظار فروش و کسب درآمد بالا را نداشته باشید!؟

 

با سلام و تقدیم احترام
تصور کنید در حال رانندگی بسوی مقصدی هستید، اما هیچگونه نقشه‌ای برای رسیدن به مسیر در اختیارتان نیست. احتمال دارد به مقصد برسید اما بی شک هزینه مالی و زمانی بسیاری متحمل می‌شوید.
امروزه اداره کردن و یا راه‌اندازی یک کسب و کار جدید، بدون داشتن یک برنامه و استراتژی بازاریابی و تبلیغاتی منسجم، یکپارچه و ابزارهای نوین تجارت مثل تجارت الکترونیک و راهکارهای برندسازی مثل امور گرافیکی یکپارچه، راه ‏اندازی وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی و... دقیقاً همانند رانندگی کردن بسوی مقصد اما بدون نقشه است. متاسفانه در ایران کسب و کارهای زیادی را می‌شناسیم که بدون برنامه اداره می‌شوند و در عین حال همواره از شرایط بازار می‌نالند. البته دلایلی نیز برای اینکه مدیران کسب و کارها به سمت تدوین یک برنامه بازاریابی و تبلیغاتی نمی‌روند وجود دارد. به عنوان مثال هزینه بالای تهیه یک برنامه بازاریابی و تبلیغات، دسترسی نداشتن به افراد متخصص در این حوزه و… می‌توانند از جمله این دلایل باشند.
خبر خوش این است که گروه کارشناسی ما پس از سال‌ها کسب تجربه، علم‌اندوزی، انجام پروژه‌ها، تحقیقات میدانی، عملی و کارگاهی، موثرترین این شیوه‌ها و تکنیک‌های نوین را در اختیار دارد و می‌توانیم بر اساس نوع کسب و کار، خدمات و محصولات شما، آن‌ها را به صورت پکیج‌های آموزشی، مشاوره‌ای، برنامه‌ریزی و اجرایی ارائه کنیم.
از همین رو ما بر آن شدیم که این وظیفه خطیر را بر عهده بگیریم و با تدوین و طراحی برنامه بازاریابی و تبلیغاتی محیطی و اینترنتی به شما کمک نماییم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن کسب و کار خود را رونق بخشید.
با توجه به پیشرفت سرعت تکنولوژی و افزایش رقبا در اصناف مختلف و مغتنم شمردن وقت و با توجه به مشکلات عدیده‌ای که بر سر راه تولید و فروش وجود دارد از شما دعوت می‌شود هم اکنون از این فرصت استفاده نمایید.
وقتی دیده نمی‌شوید و برنامه‌ای برای دیده شدن ندارید انتظار فروش و کسب درآمد بالا را نداشته باشید.
به همین منظور گروه آلفا بر این شد تا به ارائه خدمات ذیل در قالب یک پروژه یا کمپین کامل برندسازی بصورت تخصصی همراه با عقد قرارداد معتبر صنفی در راستای اهداف درآمدزایی شرکت‌ها، مشاغل، افراد و شخصیت‌ها گام بردارد.
ناگفته نماند به دلیل افزایش سطح بازدهی و موفقیت پروژه بعد از عقد قرارداد، یک برنامه جامع زمانبندی شده بر اساس شرایط مالی، شرایط بازار و نوع محصولات و خدمات شما ارائه خواهد شد و در هر مرحله میزان پیشرفت و موفقیت پروژه، بازخورد مخاطبان شما و میزان پیشرفت شما نسبت به رقبایتان به صورت گزارش‏های کتبی ارائه خواهد شد.

 

با تشکر – واحد تحقیق و توسعه گروه آلفا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Design by AlphaGroup