راه اندازی تور مجازی گوگل برای کسب و کار خودتان چه مزایایی دارد ؟

تور مجـازی گوگـل چیسـت؟
کارشناسان گروه آلفا که همگی عکاسان مورد تأیید گوگل هستند به محل کسب و کار متقاضی مراجعه نموده و تصاویر بسیار باکیفیتی را به صورت 360 درجه پانورامیک از داخل کسب و کار تهیه می‌کنند، خروجی این عملیات را به صورت یک تور مجازی (که همانند سرویس استریت ویو گوگل قابلیت حرکت دارد)، بر روی نقشه گوگل قرار خواهند داد. صاحبان کسب و کار نیز می‌توانند تور مجازی تولید شده را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشته و از آن در وب‏سایت و شبکه‌های اجتماعی مربوط به کسب و کار خود استفاده کنند.
سرویس جدیدی از شرکت گوگل به نام (Google See Inside) که به تور مجازی گوگل معروف است یک ابزار جدید در زمینه دیجیتال مارکتینگ است که بهترین راه برای رسیدن به این رویاست.

 

متفـاوت از رقیـبان باشید:
نقشه گوگل امروزه به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزارها به منظور مکان یابی در نسل جدید وسائل ارتباطی شناخته می‌شود. با استفاده از نقشه گوگل می‌توانید به نزدیکترین مکان ثبت شده دسترسی پیدا کنید. کاربران بسیار زیادی در سراسر جهان برای پیدا کردن موقعیت یک کسب و کار (رستوران، کلینیک پزشکی، آرایشگاه، باشگاه ورزشی و ...)، انتخاب مسیر و حتی رانندگی در سفر از این ابزار استفاده می‌کنند. بر اساس آمار منتشر شده، میزان محبوبیت نقشه گوگل(Google Map)  به شدت رو به افزایش است و اکثر کاربران از نقشه گوگل برای پیدا کردن و دسترسی به اطلاعات محلی کسب و کارها، بر روی گوشی‌های هوشمند خود استفاده می‌کنند.
برای مالک یک کسب و کار (Business Owner) چه اتفاقی خوشایندتر از این است که ترافیک دیجیتالی بازدیدکنندگانش، تبدیل به مشتریان واقعی در مقابل درب ورودی‌اش بشود.

 

ساخت تور مجازی گوگل

اعتماد سازی مشتریان:
تعداد زیادی از کاربران در زمان جستجو در گوگل و مشاهده نتایج جستجو، به دنبال یافتن دلیلی برای اعتماد کردن به طرف مقابل یعنی سرویس دهنده هستند و شما به عنوان مالک کسب و کار باید مشتری را متقاعد کنید که در انتخاب خود اشتباه نکرده است. شما باید بتوانید به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیاز او باشید و این اطمینان را به مشتری بدهید که بهترین انتخاب برای درخواست او هستید.
انتخاب رستوران مناسب برای صرف یک شام با دوستان، رفتن به یک کافی شاپ، انتخاب یک کلینیک پزشکی، یک باشگاه ورزشی، هتل، سالن‌های اجتماعات، مراکز تفریحی، فروشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها و یا هر محل دیگری که به نحوی نیاز به دیده شدن قبل از تصمیم گیری داشته باشد اغلب موضوع پیچیده‌ای است، به خصوص اگر آن محل در زمره برخی اماکن معروف که تقریباً همه آنها را می‌شناسند نباشد. اینجاست که سرویس تور مجازی گوگل به کمک شما می‌آید.
اگر کسب و کار شما به گونه‌ای است که به دنبال مشتریانی در خارج از کشور نیز هستید (مانند هتل‌ها) لزوم داشتن این قابلیت به مراتب بیشتر هم می‌شود.
وجود تور مجازی گوگل با پوشش دادن تمامی ابعاد و زوایای محیطی باعث ایجاد اطمینان در مشتریان می‌گردد و تصمیم گیری برای انتخاب را سریعتر می‌کند. آمارهای رسمی منتشر شده از سمت خود گوگل نیز شاهدی بر این ادعاست که میزان جذب مشتری در کسب و کارهای مجهز شده به تور مجازی گوگل می‌تواند دست کم تا دو برابر بیشتر از سایرین باشد.
همچنین بسیاری از مشتریان علاقمند به جمع آوری اطلاعات محیطی و رفع حس کنجکاوی‌شان می‌باشند، لذا وجود تور مجازی این امکان را به آنها می‌دهد که فضاهایی که تا به حال ندیده‌اند را از نزدیک و به صورت واقعی مشاهده کنند و این احتمال وجود دارد که در آینده در گروه مشتریان آن مجموعه قرار بگیرند.

 

تور مجازی گوگل در ایران

شما می‌توانید با تور مجازی 360 گوگل، برای اولین بار در ایران تجربه لمس دنیای مجازی را قبل از رسیدن به محل مورد نظر، در اختیار افراد و مشتریان خود قرار دهید. این امر تأثیر به سزایی در میزان جلب و جذب مخاطبین خواهد داشت و شما با اعتماد سازی اولیه‌ای که انجام داده‌اید، شانس بسیار زیادی برای جلب مشتریان خواهید داشت.
با راه اندازی سرویس تور مجازی 360 گوگل برای کسب و کار خود، در واقع شما درهای کسب و کارتان را به روی مشتریان فعلی خودتان و نیز مشتریان آینده‌ای که هم اکنون در حال جستجو در گوگل هستند گشوده‌اید. بدین وسیله شما با ارائه یک دسترسی سریع، ساده و مجازی به کاربران اینترنتی، به بهترین وجه ممکن حضور آنلاین خود را به آنها اعلام نموده‌اید.
استفاده از تور مجازی گوگل، چگونه در رشد کسب و کار شما کمکتان خواهد کرد؟
•    افزایش امتیاز در جستجوگرگوگل و ایجاد بستر مناسب در گوگل و در راستای اهداف مرتبط با افزایش رتبه و درآمد وب‏سایت یا فروشگاه شما
•    تسهیل در پیدا کردن مجموعه در روی نقشه گوگل
•    افزایش زمان بازدید مشتریان از سایت مجموعه و در نتیجه افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری
•    ایجاد تسهیل در امر کسب اطلاعات برای مشتریان با طیف‌های فکری مختلف
•    کوتاه شدن زمان تصمیم گیری مشتریان و افزایش خرید و از بین بردن زمان و مکان دسترسی به مجموعه شما

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Design by AlphaGroup