درباره گروه آلفا

هم اکنون گروه آلفا، پس از 15 سال فعالیت در صــنعت تبلیغات، بازاریابی و فنآوری اطلاعات یک تیم متخصص متشکل از متخصصین مجرب و متبحر را دارا است تا بتواند خدمات فراگیر این حوزه را بر پایه پیشنهاداتی برگرفته از درک نیازهای تجاری و کــاری مشتریان و همچنــین ارائه راهکارهای قابــل اعتماد پیاده‏ سازی نماید.
ما تجربه و دانش را با تکــنولوژی و متدولوژی‏های اثبات شده و مــورد قبول ادغام مي‏کنیم تا نتایجی با سطـح کـیـــفی بالا، موثر و مقرون به صرفه ارائه دهیم تا باعث سوددهي بالا براي مشتریانمان شویم. مشتریان ما شامل شرکت‏ها، موسسات، فروشگاه‏ها و اشخاصی با قابلــیت ‏های متفاوت از گروه‏ های کوچک و تازه شکل یافته تا موسسات و تشکیلات بزرگ ‏اند و مــا مي ‏دانیم که آنها نــیازمند راهکارهای حرفه ‏ای تبلیغات و بازاریابی محیطی و تحت وب برای تولید سرمایه، ایجاد ارزش افزوده و برقراری کانال‏ های ارتباطی ساده و موثر کردن عملیات تجاری خود هستند.
گروه آلفا یک شرکت ارائه راهکارهای کسب درآمد، تبلیغات و بازاریابی محیطی و تحت وب، که تاکنون خدمات بسیار کارآمدی را به راحتی در اختیار مشتریان خود قرارداده است.
آمار بالای پروژه‏ ها در کارنامه ما نشان از توانمندی و تجربه در طراحی و برنامه ‏نویسی سیستم‏ ها و راهکارهای کسب درآمد، تبلیغات و بازاریابی محیطی و تحت وب با منطق‏ه ای تجاری پیشرفته و حجم زیادی از داده‏ ها و معاملات است.


هدف و چشم انداز ما، مشاوره راهکارهای کسب درآمد و ارتقاء سطح ارائه خدمات الکترونيک جهت نيل به جامعه ‏اي مترقي و سالم و بهينه‏ سازي مصرف امکانات و فرصت‏ ها در راستاي ايجاد دولت الکترونيک است و اميد دارد در مسير خدمت و پيشرفت، همواره توفيق الهي شامل حال و بدرقه راهش گردد.
 

گروه آلفا - ارزش ها :

 

 

 

گروه آلفا - نمودار سازمانی :

نمودار زیر نشان دهنده واحدهای موجود در گروه آلفا و نحوه تعاملات آنها با یکدیگر در مجموعه می باشد و نشان دهنده انسجام تیم کاری گروه آلفا در اجرای پروژه های خود می باشد.

 

 

گروه آلفا - ساختار ارگانیک :

ساختار ارگانیک زیر نشان دهنده ساختاری است که تیم گروه آلفا در پروسه اجرایی خویش پیاده سازی کرده است. این ساختار به طور شفاف و روشنی نشان می دهد که انجام یک پروژه هدفمند ساخت برند با بهترین نتایج نیازمند مشارکت همه جانبه واحدهای اجرایی مجموعه است و ضروری است که این واحدها تواما و به صورت کاملا به هم پیوسته فعالیت کنند. وجود ساختاری این چنین است که سبب خلاقیت و استمرار نوآوری در انجام امور می گردد و باعث می شود گروه ما در هر مرحله قادر به آنالیز نتایج بدست آمده و درصد موفقیت و پیشرفت پروژه، بازخورد مخاطبان مشتری ومیزان موفقیت مشتری نسبت به رقبای خودش را بررسی و آنالیز نماید.

 

 

گروه آلفا - رویه اجرایی :

فلوچارت زیر نحوه انجام امور در شرکت ما را از زمان مراجعه مشتری به مجموعه ما  تا پایان پروژه مورد نظر به روشنی و به صورت کامل نشان می دهد و این نمودار گویای این است که تمام سعی و تلاش ما رضایت مشتری و کسب موفق ترین نتایج می باشد.

 

 

گروه آلفا - تیم متخصصین :

گروه آلفا همواره تلاش نموده متخصصین خود را از بین مجرب و جوان ترین کارشناسان هر تخصص انتخاب نماید تا در اجرای پروژه های خود بهترین نتایج را ارائه نماید و تیم ما بر پایه احترام به ارزش‌های مشتریان انتخاب شده اند  و طی سال‌ها رونق و توسعه همچنان بر این اصول پایبند بوده است و آنها همواره سعی نموده اند بهترین کیفیت را در زمان پشتیبانی به مشتریان ارائه نماید و به این معتقدیم که موفقیت ما در گرو موفقیت مشتریانمان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Design by AlphaGroup